О программе
Про програму

     Salary ("Селері" - англ. "Зарплата") - це комп'ютерна програма, розроблена для того, щоб, наскільки це можливо, автоматизувати працю бухгалтера в процесі розрахунку заробітної плати (додатково сюди включено розділи обліку матеріалів, продуктів харчування та робота дієтсестри, заповнення головної книги, ведення стипендії та платного навчання студентів, а також ведення інших документів). Але більшої уваги приділяється саме розрахунку заробітної плати. В процесі роботи ведеться картотека працівників по підрозділах, за потреби - штатних розпис та тарифікація, довідник видів нарахувань та утримань, табеля, постійні та поточні доплати, інші довідкові дані. Архів розрахунків за весь період роботи програми дозволяє проводити автоматичний розрахунок відпусток, лікарняних та інших видів середньої зарплати, формувати довідки та робити перерахунки. Після введення табелю та розрахунку податків за місяць можна отримати велику кількість вихідних документів: зведені відомості, нарахування на заробітну плату, відомості в касу та банк, розрахункові листки, а також довідки, відомості та експорт даних для Об'єднаного звіту (раніше це додаток 4 (ЄСВ) та 1ДФ). В програму постійно вносяться зміни, повязані зі змінами у податковому законодавстві, розробляються нові модулі та вихідні документи, виправляються помилки. Можна сказати, що ця програма створена з побажань бухгалтерів. Хочете спробувати програму в дії – завантажуйте та користуйтесь.

1. Про Salary.

Програма працює на різних підприємствах (в тому числі лікувальні заклади, учбові заклади, комунальні підприємства, держустанови та інші). Є можливість роботи в мережі. Програма розповсюджується "як є". Розробник не несе жодної відповідальності за будь-які наслідки використанні даної програми. При розповсюдженні програми посиланнія на сайт вітається.

2. На якій платформі працює програма Salary?

Програма працює на Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (обмежено для ДОС версії), Windows 8, 8.1, Windows 10 та 11.

3. Для яких підприємств вона підійде?

Успішно працює на підприємствах різних сфер діяльності, тому що нарахування заробітної плати практично не відрізняється, але більше всього орієнтована на бюджетні підприємства.

4. Яка вартість програми Salary?

Для індивідуального використання програма розповсюджується безкоштовно у тому варіанті як вона є. По питанням супроводження та внесення змін у програму, розробку нових звітів звертатися до розробника по телефонам, вказаним у розділі Контакти. Також Ви можете підтримати розвиток та супроводження програми та цього сайту будь-якою сумою через банківський рахунок, вказаний у розділі Контакти або на банківську картку. 

5. Як змінити повідомлення "Демонстраційна версія" на назву підприємства?

Відправте повідомлення на електронну пошту  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (або СМС, Viber, Telegram) з кодом ЄДРПОУ та назвою підприємства. Код для зміни буде вислано безкоштовно на Вашу електронну скриньку (або СМС, Viber, Telegram). Оскільки у програмі використовуються персональні звіти та розробки за кодом ЄДРПОУ, тому його приходиться контролювати. Повідомлення "Демонстраційна версія" не обмежує використання програми.

6. Як розібратися у програмі?

Ведуться роботи, щоб інтерфейс програми бул зрозумілий та доступний без довгих інструкцій.  Файл допомоги у розробці, але постійно наповнюється корисною інформацією та оновлюється разом з програмою. Задавати питання та ділитися досвідом роботи з програмою можна використовуючи електронну пошту  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та форум сайту Salary.

7. Для кого створено цей сайт?

В першу чергу для клієнтів, що використовують Salary, для оновлення версій програми та надання інформації і консультацій.

8. Як залишити коментар чи повідомлення?

Для того, щоб задати запитання чи прокоментувати новину, потрібно зареєструватися (логін та пароль). Це необхідно, щоб зменшити кількість спаму. Для логіну краще не використовувати хаотичний набір букв та цифр, тому що такі запити можуть видалятися як спам. Вносити коментарі можливо тільки після підтвердження реєстрації адміністратором сайту. Якщо необхідно терміново зв'язатися, використовуйте мобільний звязок (СМС, Viber, Telegram) зі сторінки Контакти.

 

Актуальна версія

Бухгалтерская программа по расчету зарплаты
При копировании, обратная ссылка обязательна!
Salary.net.ua - 2010-2024
Audio Streamed by the BroadWave Streaming Audio Server by NCH Software.