Протокол засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого) 2012 (Word)

doc.png
Загружено:
21.03.12
Изменено:
18.04.12
Размер файла:
55 KB
Загрузок:
42759

Зміни з 01.02.2012 року згідно Постанови Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.11.2011р. № 54 "Про внесення змін до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням", зареєстрованій в Міністерстві юстиції 31.01.2012р. за № 155/20468

Комментарии 

 
+1 # иринка 16.05.2014 08:42
Спасибо!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
0 # Катя 16.10.2015 17:38
Допоможіть будь-ласка правильно розрахувати лікарняний до і після пологів, як що працівниця працює з 04.08.2015, а ліканяний з 30.09.2015 по 02 02 2016. В серпні вона відпрацювала 28 календарнийх днів і отримала зарплату 1619,80, а в вересні 29 календарних днів і зарплата - 1627,55. Середньоденну зарплату розраховувати за фактично відпрацьваний час (1619,80+1627,55)/57=56,97, чи виходячи з мінімальної зарплати?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
+2 # Administrator 19.10.2015 12:06
За фактично відпрацьований час з 04.08.15 по 29.09.15 в календарних днях.
"Якщо застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше 12 календарних місяців за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період визначається за фактично відпрацьовані календарні місяці (з першого до першого числа)" п.26 порядку постанови 1266
"У разі коли застрахована особа перебувала у трудових відносинах менше ніж календарний місяць за останнім основним місцем роботи, розрахунковий період визначається за фактично відпрацьований час (календарні дні) перед настанням страхового випадку" п.27 порядку постанови 1266
Ваш випадок п.27
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
0 # Катя 19.10.2015 18:24
Cпасибо!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
+5 # Тетянка 11.02.2016 14:55
Допоможіть заповнити протокол комісії з соцстраху на поховання працівника - зазначаються данні померлого працівника чи особи, яка здійснювала поховання? Чи достатньо зазначити як документ - свідоцтво про смерть працівника?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Популярные файлы

Больше

Недавно обновлено

Больше
Бухгалтерская программа по расчету зарплаты
При копировании, обратная ссылка обязательна!
Salary.net.ua - 2010-2018
Audio Streamed by the BroadWave Streaming Audio Server by NCH Software.