Файл інсталяції (оновлення) Salary (Заробітна плата) v21.11.15

file.png
Загружено:
02.03.11
Изменено:
16.11.21
Размер файла:
40 MB
Загрузок:
31995

Файл інсталяції  або оновлення програми Salary (Заробітна плата).

   Перше встановлення програми рекомендується за замовчуванням в папку D:\B_KEEP\. Якщо встановлюєте в іншу папку, не використовуйте для назви папки символ пробілу та спеціальні символи (наприклад, не бажано: C:\USERS\ADMIN\Робочий стіл\ZARPLATA\ або D:\ZARPLATA$-21Багато програм та їх компоненти не розуміють спеціальні символи, знаки і символ пробілу у назві папок. Можлива некоректна робота програми.

   У версії, починаючи з 19.11.01, присутні два ярлики на робочому столі. Це два посилання на запуск програми. Один ярлик запускає програму у старій версії (MS-DOS), вона використовувалася до останнього часу і буде продовжувати оновлюватися наступний 2021 рік. Другий ярлик на програму під Windows. Практично весь інтерфейс перероблявся без кардинальних змін, тому функціонал нової програми буде знайомим. Обидві програми працюють з одними й тими же таблицями і базами даних. Але після запуску програми під Windows повернутися до роботи в старій версії програми буде неможливо. Тому, для експериментів встановлюйте програми в різні папки та копіюйте робочі дані з папок ARC, COPY та DBF. Програми "Матеріали", "Харчування", "Стипендія", "Документи" працюють поки що тільки в старій версії.  

Оновлення.

При оновленні вказуйте шлях до папки становленої програми, за замовчуванням це D:\B_KEEP\.

При оновленні бази даних користувача не змінюються, додаються тільки нові таблиці, загальні довідники та оновлюються системні.

Наступні таблиці оновлюються із запитом на оновлення:

1. Таблиця L_TARIF (дані про тарифні розряди по періодам) видає запит на оновлення, якщо в ній містяться нові дані (також можливо завантажити окремо зі розділу Загрузки). 

2. Таблиця L_INDPR (таблиця коефіцієнтів індексації) оновлюється, якщо в неї внесені нові дані (також можливо завантажити окремо із розділу Загрузки). Зазвичай, дані актуальні для всих сфер діяльності. 

3. Таблиця SMENU (меню програми, два файла) при оновленні видають запит на оновлення. Якщо SALARY була інстальована з цього сайту і в ці файли не вносили зміни користувачі - їх можна замінити більш новими (рекомендується). Це стандартне меню для більшості користувачів. Для підприємств, які обслуговуються по договору оновлення цих файлів пропустити.

Шаблони оновлюються, якщо дата оновлення шаблона «свіжіша» вже встановленого.

Робочі файли та програми оновлюються всі, за винятком файла налаштувань SYSCOM.INI та файла конфігурації CONFIG.FPW – в них зберігаються налаштування користувача.

   Перед оновленням наполегливо рекомендується робити копію даних! Всі дані з архівами та робочими файлами знаходяться в папці за замовчуванням B_KEEP.

Шаблони документів Word та Excel.

   Файли шаблонів вихідних документів розроблялися для пакету Microsoft Office. Але формати Word та Excel відкриваються також і в інших програмах, в тому числі і безкоштовних, таких як OpenOffice (можливі часткові недоліки із-за обмеження функціоналу). Програма Salary використовує для відкриття цих документів програми за замовчуванням Windows. Вихідні документи мають розширення RTF та XML. Тому, які програми за замовчуванням вказані у Вашій системі для розширень цих файлів, в таких програмах і будуть відкриватися шаблони документів. Дивись: Як змінити програму за замовчуванням у Windows 10.

Перенесення на інше робоче місце.

   Якщо необхідно перенести робочу програму на інший комп'ютер, ноутбук чи флешку, для початку скопіюйте робочу папку програми (за замовчуванням це B_KEEP) на нове робоче місце, а потім оновіть програму використовуючи цей файл інсталяції. Щоб не робити додаткових налаштувань, не змінюйте назву папки(папок). Наприклад: якщо на компьютері програму було встановлено в папку D:\ROBOTA\ZARPLATA\, то при перенесенні, наприклад, на флешку залиште таке ж розташування папки F:\ROBOTA\ZARPLATA\.

Робота в мережі.

   Для роботи в мережі потрібно: 1) відкрити доступ до папки програми на головному робочому місці ("сервері");  2) встановити програму на інше робоче місце в мережі;  3) зайти в програму на додатковому робочому місці та в меню Завдання - Параметри програми - Підприємства та задачі вказати шлях до серверу даних (відкритої  для спільного доступу папки на головному компьютері).

Антивіруси.

Програма розробляється на системі, де використовується ліцензійна версія антивірусу "ESET Internet Security". Працює без затримок та не видаляє робочі файли. Для роботи з іншими антивірусами, можливо, потрібно буде додати папку програми або файл "salaryua.exe" у розділ виключення антивірусу. У протилежному випадку, деякі антивіруси будут довго перевіряти файл, наприклад, AVAST перевіряє файл "salaryua.exe" до 20-40 секунд в залежності від потужності комп'ютера. В той же час програма візуально працює, але в тіньовому режимі антивірусу і дані не зберігаються, поки антивірус не закінчить перевірку. Деякі антивіруси можуть переміщувати файли в карантин по особистим міркуванням безпеки, а іноді навіть видаляти таблиці без попередження. Розробники антивірусів  працюють над усуненням недоліків, але потрібно бути уважними.

Чтобы оставить комментарий, пожалуйста, войдите в систему или зарегистрируйтесь

Популярні файли

Больше

Недавно оновлено

Больше
Бухгалтерская программа по расчету зарплаты
При копировании, обратная ссылка обязательна!
Salary.net.ua - 2010-2021
Audio Streamed by the BroadWave Streaming Audio Server by NCH Software.