Файл інсталяції (оновлення) Salary (Заробітна плата) v20.09.15

file.png
Загружено:
02.03.11
Изменено:
19.09.20
Размер файла:
22 MB
Загрузок:
28519

Файл інсталяції  або оновлення програми Salary (Заробітна плата).

Перше встановлення програми рекомендується за замовчуванням в папку D:\B_KEEP\. Якщо встановлюєте в іншу папку, не використовуйте для назви папки кириличні символи та символ пробілу (наприклад, не бажано: C:\ЗАРПЛАТА\ або C:\USERS\ADMIN\Робочий стіл\ZARPLATA\Багато програм та їх компоненти не розуміють кирилицю, спеціальні символи, знаки і символ пробілу у назві папок. Можлива некоректна робота програми.

У версії, починаючи з 19.11.01, присутні два ярлики на робочому столі. Це два посилання на запуск програми. Один ярлик запускає програму у старій версії (MS-DOS), вона використовувалася до останнього часу і буде продовжувати оновлюватися наступний 2020 рік. Другий ярлик на програму під Windows. Практично весь інтерфейс перероблявся без кардинальних змін, тому функціонал нової програми буде знайомим. Обидві програми працюють з одними й тими же таблицями і базами даних. Але після запуску програми під Windows повернутися до роботи в старій версії програми буде неможливо. Тому, для експериментів встановлюйте програми в різні папки та копіюйте робочі дані з папок ARC, COPY та DBF.

Оновлення.

При оновленні вказуйте шлях до папки становленої програми, за замовчуванням це D:\B_KEEP\.

При оновленні бази даних користувача не змінюються, додаються тільки нові таблиці, загальні довідники та оновлюються системні.

Наступні таблиці оновлюються із запитом на оновлення:

1. Таблиця L_TARIF (дані про тарифні розряди та коефіцієнти для відпустки) видає запит на оновлення, якщо в ній містяться нові дані (також можливо завантажити окремо зі розділу Загрузки). 

2. Таблиця L_INDPR (таблиця коефіцієнтів індексації) видає запит на оновлення, якщо в неї внесені нові дані (також можливо завантажити окремо із розділу Загрузки). Зазвичай, дані актуальні для всих сфер діяльності. 

3. Таблиця TABLE (таблиця податків) видає запит на оновлення, якщо в неї внесені нові дані (також можливо завантажити окремо із розділу Загрузки). Податки на протязі року змінюються рідко, зазвичай всі зміни вступають в силу з початку року, але бувають і винятки. Якщо SALARY встановлювалася з цього сайту - міняємо на нові (рекомендується).

4. Таблиця SMENU (меню програми, два файла) при оновленні видають запит на оновлення. Якщо SALARY була інстальована з цього сайту і в ці файли не вносили зміни користувачі - їх можна замінити більш новими (рекомендується). Це стандартне меню для більшості користувачів. Для підприємств, які обслуговуються по договору оновлення цих файлів пропустити.

Шаблони оновлюються, якщо дата оновлення шаблона «свіжіша» вже встановленого.

Робочі файли та програми оновлюються всі, за винятком файла налаштувань SYSCOM.INI та файла конфігурації CONFIG.FPW – в них зберігаються налаштування користувача.

     Перед оновленням наполегливо рекомендується робити копію даних! Всі дані з архівами та робочими файлами знаходяться в папці за замовчуванням B_KEEP. 

Чтобы оставить комментарий, пожалуйста, войдите в систему или зарегистрируйтесь

Популярные файлы

Больше

Недавно обновлено

Больше
Бухгалтерская программа по расчету зарплаты
При копировании, обратная ссылка обязательна!
Salary.net.ua - 2010-2020
Audio Streamed by the BroadWave Streaming Audio Server by NCH Software.